• 619 firmas
 • 5 raksti
 • 423 attēli
 • Par 169 000 eiro siltinās Salacgrīvas novada domes ēku

  Rīga, 21.janv., LETA. Paredzēts, ka pavasarī sāksies Salacgrīvas novada domes ēkas siltināšana, kas izmaksās 168 999 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

  Jumta segumi, jumtu remonts. SIA "Ādažu metāls"

  Metāla jumta segumi ir viens no populārākajiem jumtu segumu veidiem. Metāla dakstiņi un valcprofili ieņem stabilu pozīciju jumtu segumu tirgū – tos plaši pielieto gan ēku būvniecībā, gan renovācijā.

  Hidroizolācijas vairumtirdzniecība. SIA "Poly Systems"

  Hidroizolācija paredzēta tam, lai mitrums nenokļūtu konstrukcijās, lai nebojātu tās, nepakļautu mājokli satrūdēšanai, korozijai un  pelējumam, ar visām no tā izrietošajām sekām.

  Niedru un lubiņu jumti. SIA "Niedres.lv"

  Niedru jumts ir tradicionāls un dabīgs jumta materiāls. Niedru jumta ilgmūžība ir pārbaudīta gadsimtu gaitā. Niedru jumts ir gan seguma materiāls, gan skaņas izolācijas materiāls, gan siltināšanas materiāls. Vasarā zem niedru jumta ir patīkami vēss.

  Kvalitatīva hidroizolācija ar "Hyperdesmo" bezšuvju materiālu

  POLY SYSTEMS saviem klientiem piedāvā veikt hidroizolācijas darbu izpildi, sniedz konsultācijas HYPERDESMO sistēmas ieklāšanā, piegādā materiālus un apmāca tehnoloģiski pareizi veikt hidroizolācijas darbus, kā arī veic tehnoloģijas uzraudzību.