• 1069 firmas
 • 9 raksti
 • 13 attēli
 • 5 preces
 • Auditorfirma "Grāmatvedis" - revīzija, grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības programmas 

  Revīzija ir neaizvietojama katra uzņēmuma kontroles procedūru sastāvdaļa, kas sniedz ne tikai atbalstu uzņēmuma vadībai, bet arī veicina klientu un iespējamo sadarbības partneru uzticību. Revīzija ir saimnieciski finansiālās darbības pārbaude, kas paredzēta uzņēmumiem, organizācijām,  dažādām iestādēm vai amatpersonām, ko veic

  "PricewaterhouseCoopers" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā Latvijā pieauga par 11%

  Rīga, 2.nov., LETA. Starptautiskā auditorfirma "PricewaterhouseCoopers" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, Latvijā strādāja ar 7,554 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, bet kompānijas peļņa saruka par 3,8% un bija 443 660 eiro, liecina

  SIA "Smart Co" – visa veida grāmatvedības pakalpojumi

  Grāmatvedība uzņēmumiem ir nepieciešama neatkarīgi no to darba specifikas un uzņēmuma lieluma. Sakārtota dokumentācija, pārdomātas un pārskatāmas finanšu darbības ir nepieciešamas gan maziem, gan vidējiem, gan lieliem uzņēmumiem. 

  SIA "Minerva D" – grāmatvedības un finanšu pakalpojumi

  Grāmatvedība Latvijā ir viena no vispieprasītākajām nozarēm. Gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem ir nepieciešama sakārtota grāmatvedība, jo tas ir viens no veiksmīgas, stabilas un augšupejošas uzņēmējdarbības pamatiem.

  Grāmatvedības pakalpojumi. SIA "Interneta bilance"

  Grāmatvedība ir process, kas nosaka, mēra un dara zināmu uzņēmuma finansiālo stāvokli. Tā uzdevums ir sagatavot finanšu pārskatus un sniegt šo informāciju ārpus uzņēmuma esošām personām, piemēram, auditam.