• 624 firmas
 • 7 raksti
 • 495 attēli
 • 38 preces
 • Jumta segumi, jumtu remonts. SIA "Ādažu metāls"

  Metāla jumta segumi ir viens no populārākajiem jumtu segumu veidiem. Metāla dakstiņi un valcprofili ieņem stabilu pozīciju jumtu segumu tirgū – tos plaši pielieto gan ēku būvniecībā, gan renovācijā.

  Hidroizolācijas vairumtirdzniecība. SIA "Poly Systems"

  Hidroizolācija paredzēta tam, lai mitrums nenokļūtu konstrukcijās, lai nebojātu tās, nepakļautu mājokli satrūdēšanai, korozijai un  pelējumam, ar visām no tā izrietošajām sekām.

  SIA "Žagarkalns" laivu noma

  SIA "Žagarkalns" piedāvājumā ietilpst kanoe, kajaku, SUP dēļu, gumijas laivu un katamarānu noma laivošanai pa  Gauju un Salacu. Izvēlei tiek piedāvāti 16 dažāda garuma maršruti. Tāpat "Žagarkalns" nodrošina lieliskas atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem, draugu kompānijām un tūristu grupām – piedāvājot iznomāt

  Niedru un lubiņu jumti. SIA "Niedres.lv"

  Niedru jumts ir tradicionāls un dabīgs jumta materiāls. Niedru jumta ilgmūžība ir pārbaudīta gadsimtu gaitā. Niedru jumts ir gan seguma materiāls, gan skaņas izolācijas materiāls, gan siltināšanas materiāls. Vasarā zem niedru jumta ir patīkami vēss.

  Būvmateriālu interneta veikals "Rīgas Būvserviss"

  Būvmateriālu tirdzniecība sniedz iespēju iegādāties plašu preču klāstu – būvmateriālus, santehniku, apdares materiālus. Būvmateriālu tirdzniecība ir nepieciešama gan celtniecības darbu profesionāļiem, gan amatieriem.

  Kvalitatīva hidroizolācija ar "Hyperdesmo" bezšuvju materiālu

  POLY SYSTEMS saviem klientiem piedāvā veikt hidroizolācijas darbu izpildi, sniedz konsultācijas HYPERDESMO sistēmas ieklāšanā, piegādā materiālus un apmāca tehnoloģiski pareizi veikt hidroizolācijas darbus, kā arī veic tehnoloģijas uzraudzību.